20. 6. 2024
Příběhy klientů

Chaos na letišti

Klientka si ušetřila starosti díky správně nastavenému rizikovému pojištění.

Cestování je plné zážitků, ale bohužel se i na dovolené může stát nepříjemná nehoda. O tom se přesvědčila i naše klientka, která si při vyzvedávání zavazadel na letišti nešťastně poranila záda.

Letiště bývá rušné a plné lidí, a tak se klientka při snaze zvednout těžký kufr potýkala s tlačenicí. V tom se jí zlomila osa kufru a ona s ním spadla na zem. Bolest byla silná a klientka musela vyhledat lékařskou pomoc. Zranění zad si vyžádalo delší dobu rekonvalescence a klientka musela na 38 dní nastoupit do pracovní neschopnosti.

Naštěstí se klientka již dříve sešla s naším finančním specialistou, který jí pomohl vybrat a nastavit vhodné rizikové pojištění. Díky tomu se po nehodě nemusela starat o finanční náklady na léčbu a ušlou mzdu. Pojišťovna jí po předložení veškeré potřebné dokumentace vyplatila pojistné plnění ve výši 22 800 Kč.

Tento příběh ukazuje, jak důležité je mít správně nastavené rizikové pojištění. Nikdy nevíme, co se nám může přihodit, a proto je důležité být na nečekané události připraveni. Díky kvalitnímu pojištění se tak můžeme v klidu soustředit na léčbu a rekonvalescenci bez obav z finančních komplikací.

Chcete být také v případě pracovní neschopnosti chráněni? Obraťte se na naše specialisty a nechte si poradit s výběrem a nastavením rizikového pojištění.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.