19. 5. 2023
U nás v GFS

GFS Finanční skupina

GFS se přesouvá do další kapitoly.

Společnost GFS se stává GFS finanční skupinou. A co to znamená?

Nechali jsme našeho generálního ředitele Ing. Lukáše Lichtenberka, aby nám tento významný krok společnosti více objasnil.

„Finanční skupina GFS je vyústěním dlouhodobého vývoje a sledování potřeb jak klientů, tak našich obchodních partnerů. Jde o unikátní model využívající synergických efektů napříč finančním trhem a jeho úzce napojených odvětví, jako jsou reality, development, dotace atd.“

Již teď se těšíme, co všechno toto spojení přinese našim finančním specialistům a hlavně klientům, kteří díky tomu budou mít u nás více možností řešení svých potřeb a přání.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.