29. 4. 2024
Příběhy klientů

Když dávka od státu nestačí

Co když dávka od státu nestačí? Čtěte příběh naší klientky.

Naše klientka se léčila necelé dva měsíce z komplikované operace žlučníku. I když pobírala dávku od ČSSZ, finanční situace pro ni byla náročná. Naštěstí si před lety sjednala pojištění pro případ pracovní neschopnosti s GFS a denní odškodné v celkové hodnotě 13 500 Kč jí pomohlo pokrýt výdaje, na které dávka nestačila.

Příběh klientky ukazuje, jak důležité je mít sjednané kvalitní pojištění pro případ pracovní neschopnosti. Pokud se chcete ujistit, že i vy budete v případě nemoci nebo úrazu chráněni, neváhejte se obrátit na naše specialisty. Pomůžeme vám vybrat pojištění, které bude odpovídat vašim potřebám a zajistí vám finanční stabilitu i v náročných životních situacích.

Nečekejte, až se něco stane. Zabezpečte se včas!

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.