27. 5. 2024
Příběhy klientů

Nečekaná operace

Příběh klienta, který ukáže důležitost životního pojištění.

Náš klient, vášnivý fotbalista, si při jednom ze zápasů nešťastně poranil zápěstí. Zpočátku se zdálo, že se jedná o běžné zranění, které se zahojí s trochou klidu a běžnou léčbou. Po dvou měsících však bolest neustávala a rentgen ukázal nutnost operačního zákroku.

Následovala náročná rehabilitace, která klienta na několik měsíců vyřadila z práce. Naštěstí měl sjednáno úrazové pojištění, které mu pomohlo překonat toto těžké období. Díky prozíravému výběru pojištění, s odškodným za dny pracovní neschopnosti, pobytu v nemocnici a dostatečně vysokými limity připojištění mu pojišťovna vyplatila celkem 284 400 Kč.

„Nikdy bych si nepomyslel, že se mi něco takového stane,“ řekl nám náš klient. „Jsem nesmírně vděčný za to, že jsem měl sjednáno pojištění. Bez něj bych se z toho jen těžko dostával.“

Příběh je ukázkou toho, jak důležité je mít sjednáno správné pojištění, které vás ochrání v případě neočekávaných událostí. Nebojte se proto investovat do svého klidného života a poraďte se s našimi zkušenými finančními specialisty, kteří vám pomohou vybrat pojištění na míru vašim potřebám. Společně najdeme ideální řešení pro vaši ochranu.

Zde je několik tipů, na co se například zaměřit při výběru rizikového pojištění:
Odškodnění za dny pracovní neschopnosti: Tato položka vám zajistí finanční příjem v případě, že nebudete moci kvůli úrazu nebo nemoci pracovat.
Pobyt v nemocnici: V případě hospitalizace vám tato položka pomůže uhradit náklady na nadstandardní péči, doplatky na léky a další výdaje.
Připojištění: Můžete si sjednat i další připojištění, například pro případ trvalých následků úrazu, invalidity nebo smrti.
Limity pojištění: Dbejte na to, aby limity pojištění byly dostatečně vysoké a odpovídaly vašim potřebám.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.