15. 2. 2023
Finanční trendy

Ochrana majetku

Chráníte svůj majetek před nepříznivými situacemi?

Poškození majetku přírodními živly, krádeže, havárie apod. se bohužel mohou stát kdykoliv, a proto je dobré být na tyto situace připraven a předejít tak nepříjemným překvapením v případě pojistné události.

Ať už se jedná o pojištění domácnosti, nemovitostí nebo pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě, tak vám rádi pomůžeme najít pro vás to nejvhodnější.

Díky našim zkušenostem vám poskytneme komplexní službu včetně srovnání nabídek pojišťoven. Naše portfolio obchodních partnerů je široké, a proto pro vás vždy můžeme najít to nejlepší pojištění dle vašich požadavků. Spoluprací s našimi specialisty se dostanete i k neveřejným nabídkám a zajímavým slevám.

Jedna z nejdůležitějších věcí u pojištění je správné nastavení pojistné částky, a to našim klientům vždy pohlídáme.

Pokud hledáte kvalitní službu, která vám zajistí tu nejvýhodnější ochranu majetku, tak se nám ozvěte. Určitě je možné přijít i s vaší stávající pojistkou, kterou vám v případě potřeby zrevidujeme.

Sdílej článek

Podobné články


4. 11. 2022
Představujeme vám další ze služeb, které GFS poskytuje, a tou je pojištění měst a obcí.

15. 9. 2022
Pojištění vozidel je velmi důležité, a proto záleží na tom, abyste si vybrali to správné.

Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.