20. 1. 2023
U nás v GFS

Pavel Krump

V GFS jsme přivítali nového Výkonného ředitele obchodní skupiny, Pavla Krumpa.

Proč ho zaujala právě naše firma? 

To nám popsal ve svém vzkazu: „GFS je speciální. Je to kombinace velkých plánů, ambicí a snů, ale také skvělých lidí se spoustou energie a přátelské atmosféry. Já tomu říkám, že tady je svět ještě normální. To mě na tom baví a jsem rád, že mě život a Lukáš Lichtenberk do GFS zavedli.“

Pan Krumpa má mnoho zkušeností z finanční i obchodní oblasti, managementu a vedení týmu. Mimo jiné studoval management i na škole Wageningen University & Research v Nizozemí. 

„Už mám v pracovním životě něco za sebou, a tak se snažím přenést do společnosti trochu zkušeností z mých předešlých působení, zdokonalovat zázemí pro naše poradce a celou firmu připravit na další růst,“ uvedl o svých plánech do budoucna.

Těšíme se na spolupráci a přejeme mu mnoho úspěchů!

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.