5. 4. 2023
Finanční trendy

Pojištění odpovědnosti zaměstnance

Buďte s naší pomocí chráněni i v zaměstnání.

Víte, že 28. duben je Světovým dnem bezpečnosti a ochrany zdraví při práci?

Někdy se může shodou opravdu špatných náhod stát, že se vám podaří způsobit škodu svému zaměstnavateli. Omylem rozbijete služební notebook, poškodíte zboží, objednáte špatný výrobek, nabouráte služební automobil nebo někoho zraníte. Všichni jsme pouze lidé!

Pomůžeme vám u pojišťovny zařídit pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnance při výkonu povolání tak, aby pro vás bylo co nejvýhodnějšíodpovídalo vaší pracovní situaci. Hlavně pro vás společně nastavíme odpovídající pojistnou částku, která se velmi často podceňuje. Vše zařídíme a vy se budete moci zase o něco méně stresovat!

Chybu může udělat každý. S pojištěním odpovědnosti budete na případné chyby připraveni.

Sdílej článek

Podobné články


15. 9. 2022
Pojištění vozidel je velmi důležité, a proto záleží na tom, abyste si vybrali to správné.

Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.