18. 10. 2022
Finanční trendy

Pojištění sportovní výbavy

Chystáte se sportovat na zimní dovolené? A máte již pojištěnou svoji sportovní výbavu?

Doporučujeme si tyto věci pojistit zvlášť. Nejenže pojištění platí i mimo váš domov (penzion, auto, obchod atd.), ale často se skladují lyže nebo drahá jízdní kola v garáži či sklepě, a na pokrytí škody by nemusely stačit limity běžného pojištění majetku.

Pojištění sportovní výbavy se vztahuje např. na:
 – sportovní výbavu (jízdní kola, lyže, snowboardy, horolezeckou výbavu aj.),
 – střešní nosiče, boxy,
 – oděvy, obuv a tašky určené ke sportu.

Pojištění platí i na tyto věci pronajaté/zapůjčené.

Následně vám pokryje škody způsobené krádeží, vandalismem, přírodními živly, rozbitím během nakládání nebo vykládání, dopravní nehodou nebo poškozením výbavy při sportu (platí pro amatérské sportování).

Je také možné si zajistit připojištění ve formě pojištění odpovědnosti. To vám při sportování pomůže, pokud svojí neopatrností způsobíte škodu někomu jinému. Například když srazíte na sjezdovce druhého lyžaře a zlomíte mu lyži.

Ozvěte se nám a my vám pomůžeme zařídit toto pojištění tak, aby pro vás bylo co nejlepší, a nemuseli jste se zbytečně stresovat při další zábavné dovolené.

Sdílej článek

Podobné články


15. 9. 2022
Pojištění vozidel je velmi důležité, a proto záleží na tom, abyste si vybrali to správné.

Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.