6. 9. 2022
Finanční trendy

Pojištění zemědělských rizik

Každé podnikání ohrožuje celá řada rizik.

Pojištění je pro podnikatele působící v zemědělství v podstatě jediný způsob, jak čelit větším škodám. Přírodní živly jsou nepředvídatelné a lze jim obtížně předcházet.

Cílem zemědělského pojištění je minimalizovat finanční škody způsobené především přírodními živly. Ať už se to týká nákaz a úrazů zemědělských zvířat, poškozených plodin vlivem výkyvů teplot nebo podnikatelských rizik.

Dalším důvodem, proč se vyplatí mít sjednáno pojištění pro zemědělce, mohou být i státní dotace, které zemědělec na pojištění dostává.

Zemědělci mají možnost pojistit si zemědělské plodiny, les, hospodářská zvířata a běžná podnikatelská rizika (např.: pojištění majetku, zisku z podnikání, přepravované věci, vozidel, strojů i zásob a vandalismu).

Je důležité si zjistit podmínky a výluky pojišťoven a říct si, co všechno očekáváte od služby vy, aby nedošlo k nedorozuměním.

Ve spolupráci s našimi partnerskými pojišťovnami vám pomůžeme se zajištěním nejvhodnějšího a nejlepšího pojištění dle vašich potřeb.

Stačí si domluvit schůzku s naším finančním specialistou, který vám nejen rád poradí, ale také vysvětlí všechny detaily. Pokud již zemědělské pojištění máte, tak můžeme zkontrolovat, jestli je správně nastavené a aktuální.

Ochraňte vaše podnikání a dívejte se s námi dopředu. 

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.