23. 9. 2022
U nás v GFS

Pravidelné vzdělávání specialistů

V GFS si zakládáme na pravidelném vzdělávání našich specialistů.

Jedním z velkých kurzů je Akademie Davida Burgera pro nováčky a manažery, kde se pan Burger zaměřuje na všechny aspekty práce specialistů a nechybí ani interaktivní cvičení a nácvik různých situací z praxe.

Naše partnerské společnosti, banky, pojišťovny a investiční firmy pořádají semináře jejich nových či vylepšených produktů (například pojištění, aplikace, úvěry, investice a další).

Dále nesmí chybět kurzy osobního vzdělávání, velký summit pořádaný naší společností pro všechny specialisty a jednotlivé schůzky s nadřízenými a kouči.

Díky těmto naučným blokům se všichni neustále zlepšujeme, jsme obeznámeni s aktuálními změnami a novinkami, máme přehled a obohacujeme svůj osobní rozvoj.

Všechno to vede k tomu nejdůležitějšímu, a to, že následně poskytujeme klientům ty nejlepší, nejkvalitnější a nejefektivnější služby.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.