15. 9. 2022
Finanční trendy

Připojištění vozidel

Pojištění vozidel je velmi důležité, a proto záleží na tom, abyste si vybrali to správné.

Jak jistě víte, tak tento produkt rozdělujeme na tři druhy: povinné ručení, havarijní a doplňková připojištění.

V tomto článku se zaměříme na připojištění vozidel, protože u něj je potřeba si více promyslet, co by se vám z něj reálně hodilo.

Připojistit si můžete: čelní a výhledová skla, zavazadla, poškození vozidla zvířetem, sportovní výbavu, pronájem náhradního vozidla, extra asistenční služby, úraz řidiče i spolucestujících nebo odcizení vozidla.

A dále také můžeme zařídit GAP. S pojištěním GAP vaše vozidlo „neztrácí“ v čase svou cenu. Pojištění kryje rozdíl mezi obvyklou cenou vozidla v době pojistné události a pořizovací cenou vozidla v případě odcizení nebo totálního poškození vozidla.

Určitě není potřeba si zařizovat všechny. Naši finanční specialisté si s vámi rádi sjednají schůzku a doporučí, co se vám vyplatí a co je ve vaší situaci spíše zbytečné. Samozřejmě se na nás můžete obrátit i pokud potřebujete zařídit povinné nebo havarijní pojištění.

Ať už si pořizujete nové vozidlo nebo byste rádi zrevidovali vaši současnou pojistku, jsme tu pro vás.

Sdílej článek

Podobné články


4. 11. 2022
Představujeme vám další ze služeb, které GFS poskytuje, a tou je pojištění měst a obcí.

Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.