21. 4. 2023
Příběhy klientů

Rychlé pojistné plnění

Přečtěte si příběh našeho dalšího klienta.

Máme pro vás další příběh klienta, kterému se vyplatilo řešit pojistnou událost přes finančního specialistu. Tentokrát jde o příklad pojištění pracovní neschopnosti.

Náš klient byl v pracovní neschopnosti kvůli zádům, protože mu od zad vystřelovala bolest až do nohy (konkrétně do lýtka). Měl také napsané rehabilitace na 2 měsíce, aby se mohl vůbec dát do pořádku. My bychom to nepřáli ani svému největšímu nepříteli!

Naštěstí si platil pojištění pracovní neschopnosti, a tak měl nárok na denní dávky při pracovní neschopnosti ze soukromého zdravotního pojištění. 

Při řešení této pojistné události se klient obrátil na nás a jeden z našich finančních specialistů dokázal vše s pojišťovnou vyřídit v rekordní rychlosti – během jednoho dne! V tomto případě jsme ráno pojistnou událost nahlásili, poslali lékařské zprávy a ve 14.57 přišlo potvrzení výplaty.

Sledujte náš blog a sociální sítě, kde vám budeme postupně ukazovat i další příběhy našich klientů.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.