4. 6. 2024
Finanční pojmy

Věříme v sílu znalostí

V GFS věříme, že znalosti jsou klíčem k úspěchu.

Proto klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a profesní rozvoj našich finančních specialistů. Díky tomu vám můžeme zaručit, že vám poskytnou odborné a komplexní poradenství v oblasti financí.

Naši specialisté se pravidelně účastní odborných školení a kurzů, kde se seznamují s nejnovějšími trendy a produkty na trhu. Sledují také aktuální dění v oblasti financí a legislativy, aby vám mohli nabídnout ta nejlepší řešení pro vaše specifické potřeby. Nezapomínají ani na osobní rozvoj.

Zde jsou příklady, čím naši specialisté například procházejí:
Financial Group Day
Workshopy Davida Burgera, Jakuba Janouška a Radima Valigura
Školení od jednostlivých finančních domů (např. banky, pojišťovny, investiční společnosti)
Školení od našich manažerů
Přípravné kurzy na zkoušky PFP
Zkoušky dle zákona (od ČNB)

Kromě teoretických znalostí mají naši specialisté i bohaté praktické zkušenosti z práce s klienty. Díky tomu vám dokáží poradit s jakýmkoli dotazem v oblasti financí, ať už se jedná o spoření, investování, pojištění, hypotéky nebo financování firem.

Naši poradci se také vyznačují individuálním přístupem ke každému klientovi. Vždy se snaží porozumět vašim potřebám a cílům a na jejich základě vám navrhnout optimální řešení. Zároveň s vámi budou průběžně komunikovat a informovat vás o vývoji vašich finančních produktů.

Neváhejte se obrátit na naše specialisty a přesvědčte se sami o jejich profesionalitě a znalostech.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.