3. 1. 2023
U nás v GFS

Výhodnější nabídky pro klienty

S námi získáte téměř vždy tu nejvýhodnější nabídku.

Naši finanční specialisté uzavřeli již tisíce smluv u většiny finančních institucí na trhu. Díky těmto dlouhodobým a pevným spolupracím máme lepší pozici při vyjednávání těch zpravidla nejlepších podmínek pro naše klienty.

Velké zkušenosti, které sbíráme již mnoho let, nám umožňují se nespokojit s první nabídkou, ale vždy se snažíme najít to nejvýhodnější řešení. 

Jedna z nejexkluzivnějších výhod GFS je to, že s námi se dostanete k lepším nabídkám, než kdybyste se vydali do banky či pojišťovny sami.

Neváhejte se proto na nás obrátit, i v případě, kdy jste si udělali průzkum nabídek na trhu sami, protože je značná šance, že nám se pro vás povede odkrýt i ty neveřejné.

Sdílej článek

Podobné články


2. 12. 2022
Víme, že finanční služby a pojmy mohou být někdy složitější pro ty, kteří se ve finanční sféře nepohybují.

Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.