14. 6. 2024
U nás v GFS

Zažijte revoluci

V GFS víme, že budování pevných a trvalých vztahů s klienty je důležité.

Proto se snažíme jít nad rámec pouhého zprostředkování finančních produktů a stát se spolehlivým partnerem, na kterého se můžete obrátit v jakékoli životní situaci. Náš přístup vychází z motta „Silný partner pro finance, skvělý přítel pro život“, které odráží náš zájem o naše klienty i v dlouhodobém horizontu.

To znamená, že se o vaše finance staráme i poté, co si u nás sjednáte finanční produkt. Pravidelně s vámi komunikujeme, kontrolujeme vývoj vaší finanční situace a informujeme vás o změnách, které se týkají vašich produktů a trhu.

Mezi naše aktivity v oblasti péče o klienty patří:

Kontrola změn v produktech: Sledujeme změny v podmínkách a sazbách finančních produktů, které si u nás klienti sjednali, a informujeme je o nich. V případě potřeby jim navrhneme optimální řešení, které zohledňuje jejich aktuální situaci a potřeby.

Upozornění na končící fixace: Včas informujeme klienty o končících fixacích u jejich úvěrů, hypoték a pojištění. Díky tomu se klienti včas zamyslí nad možným refinancováním a ušetří tak peníze.

Informace o novinkách na trhu: Pravidelně klienty informujeme o novinkách na finančním trhu, které by mohly mít dopad na jejich finance. Například jim můžeme doporučit nové produkty, které by jim pomohly dosáhnout jejich cílů.

Našim cílem je být pro vás pravou rukou ve vašich životních krocích a změnách. Chceme pomáhat s dosahováním vašich finančních cílů a zajišťovat klid a jistotu v oblasti financí.

Věříme, že budování pevných a dlouhodobých vztahů s klienty je klíčové pro náš úspěch. Proto se snažíme každý den dělat maximum pro to, abychom si získali vaši důvěru a stali se vaším nepostradatelným partnerem v oblasti financí.

Neváhejte se obrátit na naše specialisty a přesvědčte se sami o tom, že vám můžeme být cenným pomocníkem v oblasti financí.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.