Kariéra

Naším cílem je vytvořit prostředí, které bude splňovat současné trendy v podnikání. Všem spolupracovníkům chceme nabídnout inspirativní a podnětné prostředí, které je bude obohacovat i rozvíjet.

Co spoluprací s námi získáte?

image why-us

Jsme zkušený a spolehlivý partner

Zaměřte se na to, co vás bude bavit a my vás v tom budeme podporovat. Nabízíme prostor pro seberealizaci i úplným nováčkům, kterým rádi předáme své know-how i zkušenosti.

Máme stabilní a silné zázemí

Záleží nám na tom, aby se vám i vaší kariéře dařilo. K dispozici budete mít nejen zázemí 10 poboček po celé ČR, ale i profesionální systémy a podporu celého týmu.

Mluví za nás čísla a zkušenosti

Během svého působení na trhu jsme nalezli řešení pro téměř 20 tisíc klientů, uzavřeli bezmála 40 tisíc smluv a v našich řadách aktuálně pracuje přes 400 konzultantů

Nabízíme nezávislost

Letitá partnerství s širokým portfoliem finančních institucí nám přináší možnost nacházet nezávislá a objektivní řešení s ohledem na potřeby našich klientů.

Volné pozice

Všichni naši spolupracovníci, současní i budoucí, jsou individuality s originálním životním příběhem. S tímto vědomím ke každému spolupracovníkovi i přistupujeme a každému nabízíme různé kariérní možnosti.

Konzultant

Pozice, která je v posledních letech velmi žádaná a klienty oceňovaná. Pokud máte chuť se vzdělávat v oblasti nových produktových možností a rádi komunikujete s klienty, máte nakročeno být skvělým konzultantem.

Náplň práce

  • konzultace s klienty
  • tvorba finančních plánů
  • správa finančních produktů
  • získávání nových klientů
  • vzdělávání v oblasti finančních produktů

Charakteristika

  • flexibilní pracovní doba
  • ohodnocení na základě
    vaší pracovní aktivity

Manažer týmu

Nejste specializovaný obchodník, ale baví vás vedení lidí, vytváření aktivit pro tým a motivace spolupracovníků? Výstavba týmu bude přímo ve vaší režii, můžete si vybrat lidi, kterým věříte a baví vás s nimi pracovat.

Náplň práce

  • získávání nových konzultantů
  • vedení a motivace týmu
  • vytváření aktivit

  • ohodnocení na základě pracovní aktivity vaší a vašeho týmu

Benefity

Exkluzivní sazby na finanční produkty využitelné i pro rodinné příslušníky
Pravidelné odborné semináře a teambuildingy
Výhodné tarify na volání a data
Výhodné ceny odběru energií pro domácnosti
Pro nejlepší pracovníky firemní dovolené do exotických destinací

Standardy společnosti

  • Špičkový vícestupňový vzdělávací systém pro konzultanty
  • Manažerská školení ve spolupráci s předními českými školiteli osobního rozvoje
  • Analytické zázemí, o které se můžete opřít
  • Produktová podpora
  • Férové a srozumitelně nastavené podmínky pro všechny spolupracovníky
  • Transparentní vyplácení odměn
  • Interní certifikace
  • Kontroling kvality
  • IT zázemí a aplikace potřebné k odbornému zpracování finančního plánování pro klienta
  • Možnost pracovat se stávající klientelou v rámci pravidelných servisních schůzek
  • Nadstandardní odměňování, ocenění nejlepších spolupracovníků
  • GFS VIP Club

Naším cílem jsou spokojená partnerství

Pojďte s námi pracovat

Zajistíme, abyste se mohli soustředit jen na to, co vás baví a budeme vás v tom podporovat. Během spolupráce budete mít k dispozici zázemí našich poboček i veškeré naše know-how a zkušenosti. Stačí jen vyplnit vstupní dotazník a my vás budeme brzy kontaktovat.

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com).
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Soubor nevybrán Smazat soubor