21. 6. 2023
Užitečné tipy

S námi vám nic neunikne

Kontrolujete pravidelně své smlouvy?

Pojišťovny a banky často vylepšují a mění své produkty, a proto je důležité své smlouvy pravidelně kontrolovat. S tím vám pomohou naši finanční specialisté, kteří vždy po poskytnutí služby klientovi následně sjednané produkty hlídají. V případě výhodných změn finančních institucí se s vámi spojí, abyste mohli svůj produkt upravit, aby byl pro vás stále ten nejlepší.

Nejčastěji se změny vztahují na jakékoliv dlouhodobější pojištění nebo na refinancování úvěrů. U těchto produktů se hlídá aktuálnost parametrů, jako je obsah a předmět pojištění, limity, podpojištění, úroky a různé novinky či vylepšení produktů jako takových.

Pokud byste rádi, abychom vám pomohli s kontrolou smluv i v případě, že jste si produkt nezařizovali přes nás, tak to není problém. Stačí nás kontaktovat!

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.