O společnosti

Svou práci opíráme o hodnoty, které sdílíme napříč celou společností. Jsou jimi profesionalita, vzájemná důvěra, znalosti na vysoké úrovni, dlouhodobá péče o klienta, odbornost, upřímnost a otevřenost.

98 949

spokojených klientů

231

vyškolených konzultantů

10

let zkušeností na trhu

53

partnerských finančních domů

Naše vize a hodnoty

Důvěra

Základní předpoklad pro fungující partnerství. Důvěra je pro nás stěžejní nejen ve vztahu klienta s konzultantem, ale i mezi všemi spolupracovníky napříč GFS.

Dobré jméno a silná značka

Jsme hrdí na to, kým jsme a co vše jsme již vybudovali. Naši klienti díky tomu těží ze spolupráce se silným partnerem.
gfs logo

Chceme být nejen silným partnerem, ale i skvělým přítelem pro naše obchodní partnery i klienty. Naší vizí je být pevným bodem ve světě financí a bezpečným přístavem v nejistých dobách. Společně s našimi obchodními partnery i klienty chceme nalézat řešení, která odpovídají modernímu finančnictví a jsou dostatečně flexibilní i v turbulentních situacích velkých změn na trzích.

Spokojený klient

Spokojenost klientů pro nás není pouhou frází. S klienty navazujeme mnohaletá partnerství, která jsou přínosná pro obě strany.

Stabilní zázemí

Staráme se nejen o naše klienty, ale i o naše konzultanty, kterým nabízíme zázemí na té nejvyšší úrovni.

Dlouhodobý vztah

Věříme, že pro úspěšnou spolupráci je nutné s klienty navázat osobní vztah. Právě díky poznání každého klienta jsme schopni nabídnout perfektní řešení, které mu sedne.

S námi se ve financích neztratíte

+ více než 200 konzultantů, kteří jsou vám k dispozici


Nabízíme zázemí silného partnera OK HOLDING s.r.o.

Jedinečné uskupení majetkově propojených společností, jejichž prostřednictvím dokážeme nabízet rozmanité spektrum služeb, a to v oblasti pojišťovnictví, finančního, dotačního a ekonomického poradenství.

Specialista v oblasti osobních financí, zaměstnaneckých benefitů a broker poolových služeb finančním, pojišťovacím, hypotečním a investičním poradcům.

Partner na poli privátního investičního poradenství a bankovnictví. Náročným klientům přinášíme komplexní služby v oblasti správy majetku a investic.

Expert v oblasti koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí pro soukromé, firemní či rekreační účely.

Nezávislost díky rozmanitému spektru finančních domů

Spolupracujeme s širokým portfoliem finančních domů, abychom mohli nezávisle a objektivně nalézt ta nejlepší řešení, která vám dokonale sednou.

Naším cílem jsou spokojená partnerství

Jsme tu pro vás kdykoli budete potřebovat

Nezáleží na tom, jestli chcete pomoct s výběrem nových finančních produktů, probrat současnou finanční situaci nebo se opřít o silného partnera v neočekávané situaci. Budeme tu pro vás v jakékoli situaci a společně vše zvládneme.

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com).
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná.
×