O společnosti

Svou práci opíráme o hodnoty, které sdílíme napříč celou společností. Jsou jimi profesionalita, vzájemná důvěra, znalosti na vysoké úrovni, dlouhodobá péče o klienta, odbornost, upřímnost a otevřenost.

98 949

spokojených klientů

231

vyškolených konzultantů

10

let zkušeností na trhu

53

partnerských finančních domů

Naše vize a hodnoty

Důvěra

Základní předpoklad pro fungující partnerství. Důvěra je pro nás stěžejní nejen ve vztahu klienta s konzultantem, ale i mezi všemi spolupracovníky napříč GFS.

Dobré jméno a silná značka

Jsme hrdí na to, kým jsme a co vše jsme již vybudovali. Naši klienti díky tomu těží ze spolupráce se silným partnerem.
gfs logo

Jsme a budeme tu pro vás jako silný partner, který má za sebou silné zázemí finanční skupiny, zároveň ale chceme být skvělý přítel s lidským a srozumitelným přístupem, ať už pro klienta nebo obchodního partnera.

Spokojený klient

Spokojenost klientů pro nás není pouhou frází. S klienty navazujeme mnohaletá partnerství, která jsou přínosná pro obě strany.

Stabilní zázemí

Staráme se nejen o naše klienty, ale i o naše konzultanty, kterým nabízíme zázemí na té nejvyšší úrovni.

Dlouhodobý vztah

Věříme, že pro úspěšnou spolupráci je nutné s klienty navázat osobní vztah. Právě díky poznání každého klienta jsme schopni nabídnout perfektní řešení, které mu sedne.
gfs logo

Jsme a budeme tu pro vás jako silný partner, který má za sebou silné zázemí finanční skupiny, zároveň ale chceme být skvělý přítel s lidským a srozumitelným přístupem, ať už pro klienta nebo obchodního partnera.

S námi se ve financích neztratíte

Více než 200 konzultantů, kteří jsou vám k dispozici


Nabízíme zázemí silného partnera OK HOLDING

OK HOLDING je jedinečný koncept spolupráce mezi profesionály ve svých oborech. Jedná se o uskupení majetkově propojených společností, jejichž prostřednictvím nabízí rozmanité spektrum služeb, a to v oblasti pojišťovnictví, finančního, dotačního a ekonomického poradenství. 

Poskytuje kompletní servis v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, zemědělského pojištění, pojištění obecního majetku a finančních služeb souvisejících s pojišťovnictvím a finančním poradenstvím.

Partner na poli privátního investičního poradenství a bankovnictví. Náročným klientům přináší komplexní služby v oblasti správy majetku a investic.

Expert v oblasti koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí pro soukromé, firemní či rekreační účely.

Nezávislost díky rozmanitému spektru finančních domů

Spolupracujeme s širokým portfoliem finančních domů, abychom mohli nezávisle a objektivně nalézt ta nejlepší řešení, která vám dokonale sednou.

Naším cílem jsou spokojená partnerství

Jsme tu pro vás kdykoli budete potřebovat

Nezáleží na tom, jestli chcete pomoct s výběrem nových finančních produktů, probrat současnou finanční situaci nebo se opřít o silného partnera v neočekávané situaci. Budeme tu pro vás v jakékoli situaci a společně vše zvládneme.

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu (např. vasemail@email.com).
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná.
×