31. 5. 2023
Finanční trendy

Sponzorujeme tým Xeelo!

GFS se stalo hrdým sponzorem cyklistického týmu Xeelo!

Je pro nás velkou ctí spolupracovat s tímto skvělým týmem a podpořit amatérský sport. Protože právě sportovci, kteří se svým koníčkem neživí, potřebují dostatečné zajištění příjmu a finanční stability v případě, že se nemohou vrátit do práce kvůli úrazu.

Pokud jste aktivní sportovec a přikládáte důležitost svému zabezpečení, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme získat správné pojištění, stejně jako týmu Xeelo

Podívejte se níže na jejich novou týmovou helmu a kšiltovku! Více o týmu najdete na jejich webových stránkách: www.xeelocycling.cz

 

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.