Investiční portfolia

Investiční portfolio je základem pro každého investora.

Zahrnuje všechny akcie, dluhopisy a ostatní finanční aktiva, která vlastníte, včetně hotovosti a nemovitostí. 

Mělo by odpovídat nejen investičnímu plánu klienta, ale i rizikovému profilu. Cílem investičního portfolia je dosáhnout návratnosti počáteční investice. V zásadě jde o dosažení zisku.

Investice jsou vždy spojené s určitou mírou rizika a může se stát, že o nějaké peníze přijdete. Pokud ale necháte své úspory na běžném účtu, jejich hodnota bude klesat určitě – a to kvůli inflaci. Mezi investice s menším rizikem patří například státní dluhopisy nebo nemovitosti. Za rizikové bývají považovány akcie nebo kryptoměny. Míru rizika spojenou s investicemi je možné zmírnit například diverzifikací portfolia nebo pravidelným a dlouhodobým investováním.

Ve spolupráci se společností OK KLIENT vám můžeme ukázat mnoho investičních možností, a to díky širokému výběru portfolií z různých investičních společností a od obchodníků s cennými papíry. 

Sjednejte si s námi schůzku a my vám předvedeme rozmanité investiční příležitosti, ze kterých si určitě vyberete. 

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.