Státní příspěvek vzroste

Změny v nastavení doplňkového penzijního spoření.

Podle posledních zpráv vládní koalice dohodla změny v nastavení doplňkového penzijního spoření. Poprosili jsme našeho Team managera, Filipa Müllera, aby nám řekl k nové změně více.

„Produkt podporovaný státem, všem známe penzijko se konečně dočkalo úpravy, a to ve výši příspěvku. Stát chce podporovat účastníky, aby si odkládali co nejvíce na stáří, a proto se rozhodl zvýšit maximální statní příspěvek na 340 Kč při vkladu 1.700 Kč. Vidím to jako pozitivum, a doufám, že všichni co si říkají, že mají ještě čas odkládat si peníze na stáří díky tomuto zvýšení začnou a nebudou čekat.“

Využíváte příspěvek na DPS od státu? Pokud potřebujete další informace k dosažení tohoto příspěvku, tak se na nás určitě obraťte!

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.