14. 6. 2023
Příběhy klientů

Vysoké pojistné plnění

Přečtěte si příběh našeho dalšího klienta.

Jeden klient, jedna pojistná událost, dvě pojistná plnění! Přesně takto vypadá příběh dalšího z našich klientů.

Ten se vydal na horolezeckou stěnu, nešťastnou náhodou z ní spadl a poškodil si obratle. Nic, co by někdo z nás chtěl zažít, ale také něco, co se může v životě sportovně aktivního člověka stát.

Naštěstí díky vhodnému pojištění denního odškodného za dobu nezbytného léčení úrazu, doplňkovému pojištění při pobytu v nemocnici a správnému nastavení pojistných částek u obou produktů dostal za dobu léčení svého úrazu přes 75.000 Kč.

Neváhejte a ozvěte se nám, abychom mohli společně zkontrolovat vaši pojistnou smlouvu a abyste i vy byli v případě úrazu více chráněni.

Sdílej článek

Podobné články


Spolupracujte s námi a získejte

Partnera ve finančním světě

Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci. Nezáleží na tom, jestli chcete investovat nebo jste se ocitli v neočekávané situaci a potřebujete naši pomoc. Společně vše vyřešíme.

Více času na rodinu

Čas je nejcennější komoditou, kterou všichni máme. Postaráme se o to, abyste neztráceli čas srovnáváním či sjednáním finančních produktů a vše zařídíme za vás.

Širokou nabídku produktů

Zatímco pojišťovna nebo banka vám může nabídnout pouze její produkty, my vám srovnáme možnosti všech.

Řešení pro každou situaci

Umíme i to, co jiní ne. Třeba služby pro velké firmy nebo pomoc se získáním dotací. Pro jakoukoliv situaci navrhneme možná řešení.